Cloud Operations Engineer

Hradec Králové, 50006, Czech Republic

Do týmu Technické podpory – Cloud Operations, hledáme kandidáta / kandidátku na pozici Cloud Operations Engineer, který pomůže našemu týmu s Cloudí bezpečností. Naším cílem je poskytovat pomocí špičkových aplikací technickou podporu pro implementovaná Quadient softwarová řešení zákazníkům po celém světě a řídit námi vyvinutá Cloudová řešení

Náplň práce

  • Práce na míru ušitá pro Cloudí nadšence
  • Možnost učit se od specialistů v Cloudí oblasti
  • Aktivní účast na řízení kompletního Quadient Cloud řešení
  • Možnost vznášet požadavky do vývoje
  • Možnost aktivně určovat a řídit bezpečnost
  • Práce s nejnovějšími softwarovými technologiemi
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje a marketing managementu
  • Podíl na rozvoji cloudových služeb a formalizace jejich řízení a jejich bezpečnosti (nastavení metrik, pracovních instrukcí)
  • Nastavování a koordinace požadavků na bezpečnost, dostupnost a spolehlivost cloudových služeb
  • Součástí práce budou i školení, kurzy či zahraniční konference / exkurze
  • Týmová práce mezi odborníky a nadšenci do světa IT

Požadavky

  • Výhodou je zkušenost s běžným provozem a řízením cloudových služeb ve firmě (know-how)
  • Výhodou zkušenost s praktickou implementací bezpečnostních politik a norem v cloudových prostředích
  • Výhodou je i základní znalost informačních technologií, zejména cloudových a souvisejících problematic (MS Azure, database, linux, web technologie, sítě, zásady bezpečnosti v cloudu, …)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2/C1)
  • Samostatnost, analytický přístup, orientace v prioritách